INFORMACE O NÁS

Od roku 1997 působíme na mediálním trhu. Naší specializací je televizní, divadelní a společenská produkce a především výroba televizních a propagačních pořadů, jak tzv. "na klíč", nebo prostě řečeno od A do Z, tak i ve formě spolupráce na výrobě, především na pozicích: produkce, kamera, Public Relations, Media Relations a fotografie. Jsme stálými spolupracovníky všech hlavních českých celoplošných televizních stanic a v našem týmu najdete jen "skutečné profíky" s dlouholetou praxí v oboru. Nejsme velká společnost se zahraničním kapitálem a proto si můžeme dovolit Vám nabídnout osobní přístup a společně s Vámi najít nejlepší řešení pro Váš projekt.

Nezávazná poptávka

Pošlete nám co nejvěrnější popis vámi plánovaného projektu a své kontaktní údaje. Budeme Vás obratem kontaktovat s nezávaznou nabídkou realizace.
Popis plánovaného projektu
Přílohy
Vaše jméno/společnost
Email
Mobil
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacet a čtrnáct 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).